Chrzest święty

Chrzest święty to początek życia chrześcijańskiego jako umiłowanego dziecka Bożego.

Bierzmowanie

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. Świadome otwarcie się na dary Ducha Świętego i Jego działanie w sobie.

Spowiedź święta

Sakrament Miłosierdzia Bożego. Przywraca Twoje dziecięctwo Boże i odnawia więź z Panem Bogiem Ojcem.

Eucharystia

Przyjęcie źródła życia i pełne uczestnictwo w Mszy Świętej. To szansa na pogłębienie życia w przyjaźni z Bogiem.

Namaszczenie chorych

Sakrament wzmacniający w cierpieniu i chorobie, prowadzący do Chrystusa i łączący z Jego męką na krzyżu dla naszego zbawienia.

Małżeństwo

Sakrament, który jako jedyny jest udzielany przez narzeczonych, a potwierdza to kapłan z ramienia Kościoła.

Pogrzeb katolicki

Droga, która każdy z nas przejdzie w czasie oznaczonym przez Pana Boga. Możemy pomóc zmarłym będąc tutaj, na ziemii.

Błogosławieństwa

Warto błogosławić i poświęcać rzeczy, pokarmy i przedmioty po to, aby podczas ich używania oddawać Panu Bogu.

Eucharystia

Eucharystia to najwspanialsza forma modlitwy, doskonała, ponieważ sam Jezus Chrystus ofiaruje się za nas.

Masz pytania?

Jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami.

Być może potrzebujesz dodatkowych informacji, dlatego postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.